Üye Listesi

1-SUNA GÜNEŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

2-EBRAR KARACA(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

3-LEYLA YILDIRIM(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

4-AYBÜKE BİÇER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

5-BEKİR BÜKCÜ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

6-ALPER ÖNER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

7-ŞEHRİSTAN ERTAŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

8-ENES ŞAHİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

9-SELİM VAROL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

10-ERSEL ALTUN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

11-MELİKE GÜLER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

12-SAMET ALİBAŞOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

13-BURCU BABAOĞLU(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

14-ÖMER ABDULLAH AYDIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

15-METİN FİLGÖZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

16-İBRAHİM OKAN ÖKSÜZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

17-BÜŞRA IŞILDAK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

18-İREM NUR BIYIK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

19-CÜNEYT BAŞARAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

20-CEREN AKÇAY(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

21-SİMGE ERDOĞAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

22-HAVVANUR GEÇENER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

23-İREM OY(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

24-ORUÇ FURKAN BİLGİN(Veteriner Fakültesi)

25-ONUR İŞCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

26-YÜKSEL ÇOBAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

27-İLAYDA KOLTUK(Sağlık Yüksekokulu)

28-BUSE DEVRİM(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

29-SELİN KOCA(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

30-VEYSEL ŞAHİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

31-TUNCAY ŞAHİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

32-SELAHADDİN EYYUBİ TURAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

33-HAKAN ALTUNDAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

34-ABDULKADİR DEMİREL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

35-HAKAN ÜN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

36-KADİR BAHADIR ARSLAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

37-MEHMET ALİ KURT(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

38-BURAK SARAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

39-SİNAN CİHAD GÜNEŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

40-EMİNE GÜL GÜNTANIR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

41-MUHARREM ÇATAK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

42-TAHA YUNUS AYDIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

43-NAZEN ÖZGE ÇOĞALIRLAR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

44-BAHAR ERDAĞI(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

45-BATUHAN CELEP(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

46-AHMED MERT KILIÇ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

47-UFUK KAYALI(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

48-KEMAL KARASAKAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

49-ASLIHAN ZANBAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

50-ALİCAN ACAR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

51-MEHMET BOZKURT(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

52-BÜŞRA ÇAĞLAR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

53-EMİNE DÜNDAR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

54-SEDANUR KORKMAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

55-RÜMEYSA ÖĞÜTCÜ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

56-HAYRULLAH BAŞARAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

57-ŞEYDANUR AYDIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

58-ASLIHAN ÖZDEN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

59-MİRAC MELİKŞAH YALÇIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

60-ESRA DEMİR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

61-BESTE YORULMAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

62-SARKHAN HAMIDOV(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

63-AHMET USAY TURAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

64-HÜSEYİN CEVHER AKBAŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

65-SIROZHIDDIN BABAZHANOV(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

66-ŞERMİN ŞENTÜRK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

67-BARIŞ BEZEK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

68-MOUCHAREM IMAM(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

69-ASLIHAN DEMİRKIRAN(Ziraat Fakültesi)

70-KEVSER BOYVAT(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

71-MELTEM DURMUŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

72-İLKER ARALIOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

73-OKTAY CANDAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

74-ŞEYMA HAKYEMEZOĞLU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

75-ÇETİN UZUN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

76-KADER DENİZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

77-ELİF CEREN ALAKUŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

78-ELİF CEREN ALAKUŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

79-ELİF CEREN ALAKUŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

80-RABİA PINAR HAMOĞLU(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

81-BİLGE SOYBİR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

82-TUĞÇE FİLİZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

83-BÜŞRA OLCAY(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

84-RAHMİ AYAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

85-SEMA KEVSER AKKAŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

86-BEYZA AKIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

87-GAMZE ÖZTÜRK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

88-OĞUZHAN ERDEN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

89-AYŞE BAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

90-ESRA CANBAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

91-MELİS DURNALI(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

92-NURŞAH ANAR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

93-HAKTAN OĞUZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

94-YUNUS EMRE ALBOSTANLI(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

95-ELİF AKTEPE(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

96-BAŞAK KÖKSAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

97-AYBİKE SÜTCÜ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

98-MUSTAFA BALTACI(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

99-ÖMER FARUK ÇİFTÇİ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

100-DORUK ÇAKIR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

101-MERVE BARUT(Ziraat Fakültesi)

102-MELİKE DOĞAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

103-YAŞAR BİRGÜL(Tıp Fakültesi)

104-MELİKE ŞİMŞEK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

105-ECENAZ GÖNEN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:147